Альфа Страхування застрахувала BWS-2014 на мільйон

25-26 вересня 2014 року Ekonomika Communication Hub проведе третій міжнародний Business Wisdom Summit, на якому зберуться понад 350 власників бізнесу та топ-менеджерів зі всієї України. Офіційним страховим партнером заходу виступила компанія «Альфа Страхування» (Україна), яка застрахувала відповідальність організатора на 1 млн. грн.

Слід зазначити, що страхування відповідальності організаторів масових заходів вже давно стало нормальною європейською практикою. І хоча в Україні це ще не настільки розвинуто, цілком очевидно, що якісний страховий захист учасників є необхідною складовою організації таких подій.

«2 дні Саміту Мудрості — це море інсайтів від цвіту бізнес-спільноти. Ми і справді зберемо кращих і не тільки в Україні, але й з-за кордону. Цьогоріч рівень івенту буде на рівних з провідними західними конференціями. Ну а який західний стандарт без страхування? Саме тому ми вибрали надійного страхового партнера, з яким вже не перший рік співпрацюємо. А страхова сума в 1 млн.грн. стане гідним захистом для наших учасників», — підкреслила директор з розвитку Ekonomika Communication Hub Кейт Щеглова.

«У нас вже є досвід страхування відповідальності організаторів різних масових заходів, у тому числі міжнародного рівня. Ми вважаємо, що це не просто застосування передових європейських підходів, а обов'язкова умова проведення таких активностей. І ми раді, що організатори Business Wisdom Summit поділяють нашу точку зору і відповідально ставляться до своїх зобов'язань перед учасниками саміту», — прокоментував Яцек Мейзнер, Голова Правління СК «Альфа Страхування».

Нагадаємо, що BWS-2014 відбудеться втретє, 25-26 вересня 2014 року, в Fairmont Grand Hotel Kyiv, за адресою: м Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1 Зал Ballroom, 1 поверх.

Детальна інформація про подію 

Ekonomika Communication Hub — нова концепція на українському медіаринку. Вона передбачає відкриту комунікацію, обмін інформацією, знаннями, досвідом і думками, спрямований на розвиток бізнесу і стимулювання ділової активності в Україні. Основні напрямки діяльності Ekonomika Communication Hub: розвиток власних digital медіа-продуктів; B2B проекти; підтримка власного рентабельного print медіа-продукту. На сьогоднішній день в портфоліо Ekonomika Communication Hub наступні медіа-бренди: delo.ua, mmr.ua, TOP-100, журнал «МайбутнЄ».