«Фінансовий Оскар – 2016»: СК «Альфа Страхування» серед лідерів рейтингу відразу у трьох номінаціях

В березні 2017 року видання БІЗНЕС оцінило представників фінансового ринку України та визначило володарів «Фінансового Оскара» за результатами 2016 року.

За результатами рейтингу СК «Альфа Страхування» вже втретє поспіль (!) займає 1 місце в номінації «Лідер медицини» та впевнено очолює список переможців - кращих страховиків у сегменті ДМС.

«Зміцнити ринкові позиції страховика у сегменті ДМС можливо завдяки постійному покращенню сервісу та впровадження сучасних IT-рішень. При цьому для клієнта як і завжди важливо отримати комплексну страхову послугу. СК «Альфа Страхування», незважаючи на складну макроекономічну ситуацію, продовжує робити ставку на ДМС, як один із основних напрямів діяльності Компанії»- зазначає Голова Правління СК «Альфа Страхування» Геннадій Мисник.

Крім того,  СК «Альфа Страхування» зайняла другі позиції відразу в двох номінаціях: «Соціальна відповідальність», за цілеспрямований розвиток особистих видів страхування та відповідальне ставлення до процесу врегулювання збитків своїх клієнтів та в новій номінації «Страховик онлайн», за досягнення в розвитку інтернет-технологій обслуговування страхувальників.

Історія конкурсу "Фінансовий Оскар", який визначає кращих представників банківського та страхового ринків України, налічує вже 20 років. Вибір переможців традиційно проходить у два етапи. На першому етапі редакція здійснює відбір претендентів, виходячи з фінансових показників діяльності фінустанов, динаміки їх розвитку та активності на ринку за минулий рік. На другому етапі претендентів оцінює експертне журі, до якого входять представники банківського, страхового та фондового ринків. Члени журі здійснюють незалежне таємне оцінювання фіналістів за 10-бальною шкалою. Результати анкетування експертів аналізуються редакцією, а переможці визначаються згідно середнього балу, отриманого учасниками від членів експертного журі.