Інформація про роботу медичного асистансу

Інформація про роботу медичного асистансу

Шановні клієнти та партнери!

Повідомляємо вам, що не дивлячись на поточну складну ситуацію в країні, підрозділ медичного асистансу СК «Альфа Страхування» станом на 28.02.2022 року працює у штатному режимі, приймає звернення від застрахованих та організовує допомогу.

Організація медичної допомоги надається в обмеженому переліку медичних закладів і залежності від вашого регіону. Ми постійно перебуваємо на зв’язку з нашими партнерськими лікувальними закладами, маємо актуальний список закладів, які зараз працюють та їх графік роботи.

Наразі, більшість лікувальних закладів вже перекваліфікувалися на прийом постраждалих, надання тільки екстреної медичної допомоги у воєнний час та не ведуть амбулаторний прийом, але частина партнерів продовжують надавати послуги амбулаторно-поліклінічної допомоги в режимі онлайн-консультацій, тобто послуги телемедицини.

Також, ми відслідковуємо актуальний перелік аптечних пунктів, що відкриті для видачі медикаментів.

Для отримання актуальної інформації щодо медичної допомоги у вашому регіоні просимо звертатися за номером 0 800 503 999 або за номерами виділених ліній для обслуговування ваших підприємств.

Ми і надалі будемо виконувати усі свої зобов’язання задля забезпечення наших застрахованих необхідною медичною допомогою.

Бажаємо вам здоров’я. Бережіть себе.

Тримаємося разом!

Слава Україні!

#вашаalfa