Підсумки 6 місяців: Альфа Страхування (Україна) серед лідерів ринку

Журнал «Insurance TOP» підвів підсумки роботи страхового ринку України за 6 місяців 2014 року.

Так, за результатами I півріччя 2014р. СК «Альфа Страхування» (Україна) увійшла до ТОП-5 за чистими страховими преміями, ТОП-3 в сегменті роздрібного страхування, страхування від нещасних випадків і страхування медичних витрат.

Обсяг зібраних страхових премій СК «Альфа Страхування» (Україна) за 6 міс. 2014 р. склав 267 9 млн. грн., що на 0,5% перевищує даний показник за аналогічний період минулого року.

Випереджаючи темпи розвитку ринку в сегменті ДМС, СК «Альфа Страхування» (Україна) займає 6 місце згідно з рейтингом журналу Insurance TOP, зібравши страхових платежів на суму 30,6 млн. грн., що на 22% перевищує показник за аналогічний період минулого року.

СК «Альфа Страхування» (Україна) за 6 міс. 2014 р. застрахувала майже 100 000 туристів, що виїжджають за кордон, зібравши страхових платежів на суму 6,9 млн. грн., що на 169% перевищує минулорічні показники.

Страхові виплати Компанії за вказаний звітний період виросли на 17% і склали 54, 9 млн. грн.

Гнучкість у прийнятті рішень та оперативне реагування на потреби ринку, диверсифікація каналів продажів, постійна робота над рівнем наданого сервісу сприяли побудові довгострокових та взаємовигідних відносин з клієнтами і партнерами. Саме це дозволило Компанії отримати приріст обсягів бізнесу в I півріччі, а також дає можливість розраховувати на позитивну динаміку в певних сегментах до кінця року.