Зміна підсанкційних акціонерів компанії

Зміна підсанкційних акціонерів компанії

Шановні клієнти та партнери!

Для роз’яснення частих запитань, щодо акціонерів Альфа Страхування, які потрапили під санкції, ми підготували офіційне повідомлення.

Наразі Банківська група, до якої входить Альфа Страхування Україна, готує план щодо виведення зі складу акціонерів підсанкційних осіб.

Під час перехідного періоду - фіналізації переговорів з інвесторами до оформлення всіх питань згідно регламентованих процедур, повноваження всіх підсанкційних осіб заморожені, але в той же час, відповідальність за компанію із них не знімається. Наразі, ТОП-менеджменту Альфа-Банку Україна надано повноваження узгоджувати з НБУ необхідні рішення щодо переговорів із інвесторами, тим самим забезпечуючи стабільну та безперебійну роботу компанії.

Нагадуємо, що Альфа Страхування згідно діючого законодавства є піднаглядною Національному Банку України, а відповідальною особою за Банківську групу, до якої входить Альфа Страхування є Альфа-Банк Україна.

Альфа Страхування Україна працює у штатному режимі, просимо довіряти лише офіційній інформації на нашому сайті.

Альфа Страхування працює на ринку України з 2000 року. Наразі рівень фінансової стійкості компанії uaAA+, що означає високу фінансову надійність.

Бережіть себе та Україну!