Медичний асистанс працює 24/7

Медичний асистанс працює 24/7

Шановні клієнти та партнери, повідомляємо вам, що медичний асистанс компанії працює 24/7. Всі застраховані з медичного страхування будуть обслуговуватись у штатному режимі.

В умовах карантину ми забезпечили безперебійну роботу всіх служб в онлайн режимі, тому  ми продовжуємо залишатись поряд та готові вам допомогти.

За телефонами страхової компанії ми цілодобово організовуємо надання медичної допомоги нашим клієнтам. Також, ми доступні у всіх месенджерах та альтернативних каналах зв’язку, вказаних на картках застрахованих, щоб оперативно реагувати на запити та повідомлення.

У зв’язку із запровадженням карантинних заходів для запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції та для уникнення скупчень людей, ви можете дистанційно поспілкуватись з лікарем та отримати детальну медичну консультацію, не виходячи з дому. СК «Альфа Страхування» разом із партнерами, лікувально-профілактичними закладами, вже почали організовувати такі повноцінні онлайн консультації для застрахованих.

Нагадуємо, що при симптомах ГРВІ рекомендовано негайно телефонувати до страхової компанії, для отримання подальших інструкцій та допомоги.

Ми будемо і надалі інформувати вас щодо роботи із застрахованими. 

 

Бажаємо бути здоровими та зберігати спокій!