МЕДСервіс – служба допомоги для Вас та Ваших рідних

СК «Альфа Страхування» впроваджує новий бюджетний продукт для своїх клієнтів – "Медсервіс", основною метою якого є забезпечення цілодобової, швидкої організації медичної допомоги найвищої якості та пошук необхідних медикаментів. Особливість даної послуги – кожен користувач продукту отримує унікальні знижки на лікування та медикаменти в медичних закладах та аптеках-партнерах програми.

Послуга «МЕДСервіс» має два варіанти покриття: індивідуальний поліс, вартістю 499 грн. на рік, та сімейний поліс, вартістю 555 грн. на рік, користуватися яким одночасно може вся сім'я, чисельністю до 5-ти чоловік.

Нова послуга «МЕДСервіс» діє в межах території України та доступна у великому переліку міст. Придбавши поліс, клієнт може протягом цілого року розраховувати на професійну консультацію або допомогу в організації лікування як у місті, де він проживає, так і у випадку візиту або переїзду в інше місто.

Скористатися послугою «Медсервіс» легко – достатньо набрати телефон медичної асистанс-служби компанії «Альфа Страхування»: 0 800 50 50 74 та повідомити номер свого договору.

Дізнатися більш детальну інформацію щодо нового продукту «Медсервіс» можна за посиланням: http://medserv.com.ua/uk.