Ми долучились до #braveukraine

Ми долучились до #braveukraine

Альфа Страхування підтримує ініціативу глобальної комунікаційної платформи #braveukraine

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, від самого світанку 24 лютого, сервіси компанії не зупинились та продовжили роботу для наших застрахованих. 100% співробітників працюють у дистанційному режимі та від першого дня війни забезпеченні необхідним обладнанням, щоб продовжувати надавати інформаційну та сервісну підтримку по всім видам страхування. Наші лікарі-координатори та співробітники контакт-центру продовжили роботу у режимі 24/7. Хтось працює та проводить робочі онлайн-наради із бомбосховищ, хтось переїхав у безпечні місця, а співробітники Західної частини України та деяких центральних регіонів, продовжують обслуговувати клієнтів в офісах продажів Альфа Страхування.

Деякі наші колеги вступили до лав  ЗСУ, ТрО, волонтерів IT-армії. Колеги із західних регіонів допомогли великій кількості біженців, які приїхали із небезпечних областей України.

Окрім цього, компанія продовжує своєчасно сплачувати усі податки, пожертвувала 500 тис грн на потреби ЗСУ та своє матеріально-технічне обладнання для тих підрозділів ЗСУ, які цього потребують. Ми надіслали партнерським автосалонам 450 тис грн для подальшої витрати на ремонт воєнної техніки. Також, команда співробітників зібрала кошти для купівлі генераторів у Миколаївську обласну лікарню.

«Сьогодні працювати в умовах війни, змінювати та адаптувати сервіси заради безпеки клієнтів – це і є ознака сміливості українського бізнесу. Ми розуміємо, що гнучкий бізнес сьогодні може значно допомагати клієнтам та Україні». – каже Ірина Гевель, Голова Правління Альфа Страхування. Наприклад, від початку війни ми та наші застраховані із добровільного медичного страхування відчували перебої у роботі медичних закладів: хтось із них припинив свою роботу, хтось переформатувався у воєнні госпіталі. Саме тому, ми розширили перелік партнерів, які надають онлайн-консультації (телемедицину), щоб наші застраховані із будь-якого куточку України змогли проконсультуватись із кваліфікованим лікарем.

Також, для деяких клієнтів, які безпосередньо працюють у зонах бойових дій чи поблизу них, ми розширювали стандартні умови договорів медичного страхування покриттям ризику «Воєнні дії». У звичайних договорах страхування цей ризик є виключенням, проте, у нас є клієнти, такі як «Лікарі без кордонів», які кожен день рятуючи життя людей в зоні бойових дій, ризикують своїм здоров’ям. Саме тому, для них ми додали покриття витрат на лікування, яке може знадобитись внаслідок ураження через воєнні дії.

 "Сміливість не купити. Не забрати. Сміливість — бути Україною. Сміливість — наш національний ресурс". — Президент України, Володимир Зеленський.

Кожну історію сміливості Альфа Страхування та співробітників компанії дивіться на наших офіційних сторінках в Фейсбук та Інстаграм

#braveukraine