«СПРАВЖНЄ КАСКО» 12+1 МІСЯЦЬ ЗАХИСТУ В ПОДАРУНОК

«СПРАВЖНЄ КАСКО» 12+1 МІСЯЦЬ ЗАХИСТУ В ПОДАРУНОК

З 1 квітня 2020 року при оформленні нових або пролонгації діючих договорів «Справжнє КАСКО» клієнти Альфа Страхування отримують до стандартних 12 місяців ще 1 місяць страхування в подарунок.

Оскільки через впровадження карантинних мір по всій території України для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 громадський транспорт працює лише для окремих категорій пасажирів, більшість людей пересіли на власний транспорт. Для того, щоб максимально уберегти своє авто та запобігти незапланованим витратам на ремонт автомобіля у разі настання ДТП, водії можуть оформити у нас поліс КАСКО, який тепер діє 12 + 1 місяць.

Як зазначила Ірина Гевель, Голова Правління «СК« Альфа Страхування»: «З перших днів карантину наша компанія йде назустріч своїм клієнтам, трансформуючи роботу всіх служб для зручності застрахованих, при цьому, продовжуючи виконувати взяті на себе зобов'язання в робочому режимі. Для підтримки клієнтів-автомобілістів ми з 1 квітня вносимо зміни в наш флагманський продукт «Справжнє КАСКО», подовжуючи термін дії комплексного захисту авто ще на один місяць, разом виходить 12 + 1 місяців захисту. Саме зараз, коли важливість свободи переміщення на особистому транспорті важко переоцінити, ми готові робити умови страхування авто ще більш привабливими. Карантин пройде, а дружня допомога від людей і брендів в цей непростий період - залишиться.»

Купити оновлений продукт «Справжнє КАСКО» можна в регіональних офісах СК «Альфа Страхування", попередньо уточнивши їх роботу по зазначеним НА САЙТІ ТЕЛЕФОНАМ

А також можливо ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ ОНЛАЙН

СК «Альфа Страхування» пропонує оформити «Справжнє КАСКО» для легкових автомобілів. Страхувальником може бути будь-яка дієздатна фізична особа, якій виповнилось 18 років.

Скористатися оновленим продуктом «Справжнє КАСКО» зможуть нові клієнти і клієнти, які бажають пролонгувати свій договір на наступний період.

Умова отримання додаткового (тринадцятого) місяця поліса «Справжнє КАСКО» в подарунок не поширюється на вже діючі договори страхування, термін яких не закінчився.