Новий продукт: страхування на випадок захворювання на коронавірус COVID-19

Новий продукт: страхування на випадок захворювання на коронавірус COVID-19

СК «Альфа Страхування» у зв’язку з масовим поширенням пандемії коронавірусу розробила новий страховий продукт, на випадок захворювання на коронавірус COVID-19.

Продукт доступний для фізичних та юридичних осіб.

Клієнти мають можливість:

Згідно державної програми та відповідно до офіційних протоколів, держава гарантує лікування COVID-19, проте сам хворий та його родина не матимуть додаткової фінансової допомоги, пов’язаної з наслідками настання захворювання. Договір страхування на випадок захворювання на коронавірус COVID-19 дозволить отримати компенсацію у випадку встановлення інвалідності або смерті застрахованої особи в результаті інфекційного захворювання на COVID-19.

Як зазначила Ірина Гевель, Голова Правління СК «Альфа Страхування»: «Коронавірус COVID-19, з яким сьогодні зіткнувся весь світ і Україна зокрема - це класичний «Чорний лебідь», який неможливо було передбачити заздалегідь. І, на жаль, на сьогодні, поки ще немає вакцини від цього невидимого ворога і ніхто не може дати прогнозів, коли почнеться спад захворювання, завершиться карантин і що буде далі. Як розумно діяти в умовах пандемічної загрози? Це дисципліна в дотриманні правил «коронавірусної гігієни» і відповідальність кожного. Страхова компанія не може гарантувати захист від захворювання на COVID-19. Але наш страховий продукт буде надійною підтримкою для застрахованого та його родини, якщо після хвороби виникли серйозні ускладнення або сталася непоправна втрата близької людини».  

Максимальна страхова сума, яка виплачується за програмою страхування – 100 000 грн.

Продукт не передбачає грошову франшизу. Його вартість складає від 440 до 640 грн, залежно від обраного терміну дії страховки: 6 місяців або 1 рік.

Страхове покриття починає діяти через 7 днів після укладання договору страхування.

Детальніше про страховку ДІЗНАЙТЕСЯ ТУТ