Підбито підсумки роботи страхового ринку України за I квартал 2014 року

4 червня на офіційній  презентації журналу «Insurance Top» було підведено підсумки роботи страхового ринку України за  I квартал 2014 року. Cпільними зусиллями співробітників та завдяки підтримці партнерів, CК «Альфа Страхування» (Україна) продовжує залишатись серед топ-10 лідерів страхового ринку України. Ми продемонстрували найкращі результати роботи на ринку роздрібного страхування (I місце). Компанія ввійшла в трійку лідерів ринку страхування від нещасних випадків. Також безсумнівним успіхом стало покращення показників Компанії в сегменті ДМС — 5 позиція в рейтингу. В сегменті КАСКО СК «Альфа Страхування» також традиційно займає високі позиції (за підсумками роботи в I кварталі 2014 року — 12 місце).

СК «Альфа Страхування», незважаючи на складну економічну та політичну ситуацію, продовжує підтверджувати  свої стійкі  фінансові позиції в різних напрямах страхування, а в деяких сегментах зростає швидше за ринок.  Компанія пропонує надійний фінансовий захист та виконує свої страхові обов’язки за всіма існуючими договорами. І надалі Альфа Страхування продовжуватиме розвивати та модифікувати існуючі продукти, вдосконалювати  мережеві продажі та запроваджувати нові напрями страхування, покладаючись на детальний аналіз побажань клієнтів та потреб ринку загалом.

Довідка: Журнал «Insurance Top» щоквартально публікує статистичні дані найбільших компаній сектору страхування життя і ризикових страхових компаній України в розрізі регіонів та видів страхування. Презентація за підсумками роботи страхового ринку в I кварталі 2014 року знаходиться тут: http://forinsurer.com/news/14/06/04/31025.