Програма лояльності: БОНУСИ за КАСКО

СК «Альфа Страхування» (Україна) впроваджує нові сервіси для своїх клієнтів в рамках програми лояльності. З 26 жовтня 2015 року всі клієнти Компанії, купуючи будь-який з полісів КАСКО, разом з надійним страховим захистом свого авто, отримують додаткові вигоди – у вигляді бонусів від партнерів Компанії. Розмір бонусу - 5% від вартості сплаченого страхового платежу КАСКО. Це перша модель взаємодії з клієнтами, коли бонуси за придбання страхового захисту надають партнери.

Продуктовий ряд Компанії з КАСКО представлений широкою лінійкою страхових продуктів, що дозволяє забезпечити комплексний страховий захист автомобілів будь-якого класу від будь-яких ризиків.

Як зазначив Олександр Вертелецький, Директор по роботі з ключовими партнерами: «Ми завжди намагаємося дати максимум нашим Клієнтам. Зараз мало давати просто хороший сервіс. Саме тому ми об'єднали зусилля з нашими Партнерами, щоб задовольнити більше потреб наших Клієнтів».

Оформити договір страхування КАСКО та отримати картку обраного партнера для нарахування бонусів можна в будь-якому офісі продажів СК «Альфа Страхування». Більш детально дізнатися про умови програми лояльності можна на сайті СК «Альфа Страхування»:  або зателефонувавши за телефоном гарячої лінії: 0 800 30 99 99 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по всій території України).