Програма лояльності СК «Альфа Страхування» розширила склад партнерів

СК «Альфа Страхування» (Україна) продовжує розширювати партнерську мережу для надання знижок, бонусів та акційних пропозицій для учасників спеціальної програми лояльності. Черговим партнером стала одна з провідних мереж аптек України - «Аптека Доброго дня». Так, з 29 вересня всі власники карт лояльності СК «Альфа Страхування» зможуть скористатися знижкою в розмірі від 3% до 12% (в залежності від групи і категорії товару) мережі аптек «Доброго дня». Для отримання знижки достатньо просто пред'явити на касі картку лояльності.

Нагадаємо, що спеціальна програма лояльності в СК «Альфа Страхування» (Україна) стартувала 15 червня 2015 року. На сьогодні до неї долучилися вже понад 1 000 клієнтів, всі учасники є власниками кобрендингової пластикової картки від MAXI та СК «Альфа Страхування».

Перевага даної картки лояльності полягає в тому, що її власник отримує не тільки всі існуючі привілеї використання карт з логотипом MAXI, але і додаткові, унікальні можливості, що дозволяють накопичувати додаткові бонуси та отримувати ексклюзивні знижки:

     •   від СК «Альфа Страхування» при оформленні договорів з добровільних видів страхування;
     •  від компаній-партнерів СК «Альфа Страхування»: СТО, автосалонів, турфірм, медичних установ, аптек;

     •    при запуску нових акцій, конкурсів, проектів: власних або спільних з мережею МАХІ та іншими партнерами Компанії. 

Оформити договір страхування і отримати картку програми лояльності можна в будь-якому з Центрів обслуговування клієнтів СК «Альфа Страхування» по всій території України. Більш детально дізнатися про умови програми лояльності можна на сайті Компанії: або зателефонувавши за телефоном гарячої лінії: 0 800 30 99 99 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).