РА «Стандарт-Рейтинг» оновило рейтинг Альфа Страхування на рівні uaAA+

РА «Стандарт-Рейтинг» оновило рейтинг Альфа Страхування на рівні uaAA+

13 травня 2020 року рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» оновило рейтинг фінансової стійкості (кредитний рейтинг) СК «Альфа Страхування» - за національною шкалою на рівні uaAA+. Страхова компанія з рейтингом uaAA+ характеризується дуже високою фінансовою стійкістю (кредитоспроможністю) порівняно з іншими українськими страховими компаніями.

Рейтингову оцінку РА «Стандарт-Рейтинг» провело виходячи з аналізу діяльності компанії за перший квартал 2020 року.

Агентство відмітило, що СК «Альфа Страхування» у зв’язку з масовим поширенням пандемії коронавірусу, яка трапилась у аналізованому періоді, розробила новий страховий продукт – страхування на випадок захворювання на коронавірус COVID-19.

Фактори, які дозволили підтвердити рейтинг фінансової стійкості Альфа Страхування:

  • Зростання показників ділової активності
  • Приріст показників прибутковості
  • Високий рівень капіталізації та ліквідності

За перших три місяці 2020 року компанія зібрала валових премій на суму 289,153 млн. грн., що на 10,57% перевищило обсяг премій за аналогічний період 2019 року.

Також, за підсумками першого кварталу 2020 року фінансовий результат від операційної діяльності становив 21,444 млн. грн., що на 37,30% вище аналогічного показника за перший квартал 2019 року.

СК «Альфа Страхування» продовжує нарощувати свою присутність на страховому ринку України та розширювати свій клієнтський портфель.

Детальніше про підтвердження рейтингу тут: http://standard-rating.biz/rus/rl_alfa-strahovanie_onovleno-reitingi-prat-sk-alfa-strahuvannya(2)/