СК «Альфа Страхування» - лідер зі «Страхування здоров’я» за рейтингом Insurance TOP – 2017.

    11 квітня 2018 року відбулась Щорічна Презентація журналу «Insurance TOP», присвячена підведенню підсумків страхового ринку України за 2017 рік.

    На урочистий захід традиційно були запрошені топ-менеджери найбільших страхових компаній, страхових і перестрахувальних брокерів і банків України, а також перші особи професійних об'єднань страховиків, ЗМІ та органів державної влади.

    До Презентації був приурочений вихід журналу Insurance TOP, в якому названі страховики- лідери галузі по ризикових видах страхування і страхування життя в 2017 році.

    Так, за підсумками роботи в 2017 році СК «Альфа Страхування» зайняла 1 місце по преміям в класі «Страхування здоров’я» та була нагороджена почесним Дипломом.

    Журнал «Insurance TOP» є єдиним відкритим джерелом показників діяльності страхових компаній України. Щоквартально даними журналу користуються більше 60 тис. чоловік.

    Презентація Insurance TOP - один з найбільш значущих заходів на страховому ринку України, що вже 8-й рік поспіль підтверджує високий рівень присутності топ-менеджерів СК та представників органів державної влади.