СК «Альфа Страхування» стала «Найпрофесійнішою страховою компанією» за версією журналу БІЗНЕС

   СК «Альфа Страхування» стала «Найпрофесійнішою страховою компанією» за результатами конкурсу «Фінансовий Оскар'2017», опублікованими в квітні у виданні БІЗНЕС.

   Крім перемоги в головній номінації конкурсу для фінансових організацій, компанія, четвертий раз поспіль, стала «Лідером медицини». СК «Альфа Страхування» приділяє багато уваги розвитку даного напрямку, що дозволяє утримувати лідируючу позицію у даному сегменті.

   Активне впровадження сучасних IT-рішень з метою оптимізації усіх процесів всередині компанії та, відповідно, покращення якості обслуговування клієнтів, також було оцінено на конкурсі – СК «Альфа Страхування» увійшла у ТОП-5 як «Страховик Онлайн».

   Фінансовий Оскар – це щорічний конкурс для представників банківського, страхового та інвестиційного ринків. Традиційно голосування за переможців проходить в декілька етапів. На першому етапі редакція БІЗНЕСу формує short-list фіналістів конкурсу, виходячи з фінансових показників компаній та їх динаміці, а також з урахуванням реалізації значних проектів та активностей протягом року. А далі, згідно нових правил відбору, на цей раз відбувалось відкрите голосування на сайті видання.