СК «Альфа Страхування» уклала нову облігаторну програму перестрахування майна, вантажів, відповідальності та залізничного транспорту

СК «Альфа Страхування» уклала нову облігаторну програму перестрахування майна, вантажів, відповідальності та залізничного транспорту

У липні 2019 року СК «Альфа Страхування» було підписано новий облігаторний договір перестрахування майна, вантажів, відповідальності перед третіми особами, відповідальності перевізників та експедиторів, залізничного транспорту на наступний період.

Облігаторна програма перестрахування майна покриває майнові ризики юридичних і фізичних осіб, а також енергетичні і технічні ризики, включаючи супутні ризики, такі як переривання виробничого процесу, цивільна відповідальність перед третіми особами при будівельно-монтажних роботах. Також включено покриття на страхування: проведення робіт, пов'язаних з будівництвом/ реконструкцією об'єктів нерухомості, розташованих поруч із застрахованим майном або сусідніх приміщень, що не належать страхувальнику; готівки в касі банку і договорів на базі «Всі Ризики», а також SRCC (ризики «страйки, заколоти і громадські заворушення»).

Договір перестрахування майна укладений на непропорційній основі, на базі ексцедента збитку. Ємність договору становить 500 млн. грн.

Перестрахування вантажів, відповідальності перед третіми особами, відповідальності перевізників та експедиторів, залізничного транспорту також здійснюється на непропорційній основі, на базі ексцедента збитку. Ємність договору 35 млн. грн.

Лідером з облігаторного договору перестрахування обраний міжнародний перестраховик SCOR, частка його участі складає 45%. Іншими партнерами виступають HANNOVER Re, частка – 30%, Swiss Re, частка – 15% і Польське перестрахове товариство – з часткою 10%, відповідно.

Всі партнери-перестраховики, з якими співпрацює СК «Альфа Страхування», мають високі рейтинги надійності, які надані авторитетними міжнародними рейтинговими агентствами.