СК «Альфа Страхування» уклала нову облігаторну програму перестрахування від нещасного випадку і здоров'я на випадок хвороби

Прес-реліз Київ, 6 лютого 2018

СК «Альфа Страхування» уклала нову облігаторну програму перестрахування від нещасного випадку і здоров'я на випадок хвороби

У січні 2018 року СК «Альфа Страхування» було підписано новий облігаторний договір перестрахування від нещасного випадку і здоров'я на випадок хвороби на наступний період.

Облігаторна програма перестрахування покриває ризики, що настали внаслідок нещасного випадку та здоров'я на випадок хвороби, такі як: відхід з життя, встановлення інвалідності, отримання травми, тимчасова непрацездатність.

Договір перестрахування від нещасного випадку і здоров'я на випадок хвороби укладений на пропорційній основі, на базі ексцедента сум. Ємність договору становить 5 млн.грн.

Перестраховиком з облігаторного договору перестрахування від нещасного випадку і здоров'я на випадок хвороби обраний перестраховик Polish Re, частка його участі складає 100%. Як зазначив Сергій Сидоренко, директор з перестрахування СК «Альфа Страхування»: «В цьому році ми пролонгували наш облігаторний договір перестрахування від нещасного випадку і здоров'я на випадок хвороби з відомим перестраховиком Polish Re, що є додатковою гарантією надійності перестрахового захисту страхового портфеля Компанії.» .

Всі партнери-перестраховики, з якими співпрацює СК «Альфа Страхування», мають високі рейтинги надійності, які надані авторитетними міжнародними рейтинговими агентствами.