СК «Альфа Страхування» розпочинає Акцію «Осінній марафон»

1 вересня СК «Альфа Страхування» розпочинає Акцію «Осінній марафон», що триватиме до 30 листопада 2018 року. Прийняти участь у Акції зможуть усі охочі, для цього потрібно лише у період проведення Акції оформити електронний поліс Автоцивілки на сторінці сайту компанії.

Відбір фіналістів відбуватиметься у три етапи - кожного місяця методом випадкової комп’ютерної вибірки random буде визначено переможця, що отримає в подарунок договір  добровільного страхування відповідальності автовласників на 1 000 000 грн.

Зазначимо, що оформлення електронного полісу Автоцивілки дозволяє отримати свій поліс безпосередньо на електронну адресу, працює 24/7, не потребує відвідання офісу страхової компанії. Це обов’язковий вид страхування, де законодавчо передбачені страхові ліміти у розмірі 300 000 грн. Переможці Акції «Осінній марафон» від Альфа Страхування збільшують розмір своєї відповідальності перед третіми особами на дорозі більш ніж утричі!

З детальними умовами та правилами Акції можна ознайомитись тут: .

Анонси щодо проведення Акції, визначення переможців та додаткова інформація будуть також доступні на сторінці компанії у Facebook.