СК «Альфа Страхування» запустила продаж електронних полісів Автоцивілки

У липні 2018 року стартували продажі електронного полісу Автоцивілки (ОСЦПВ) на сайті СК «Альфа Страхування». Тепер для оформлення договору страхування відповідальності водія не потрібно відвідувати офіс СК, ця послуга доступна 24/7. Придбати електронний поліс можливо онлайн, на сторінці сайту компанії .

Зазначимо, що це швидкий та комфортний сервіс, який допомагає істотно зберегти час при придбанні полісу Автоцивілки: після сплати платежу він автоматично направляється на електронну адресу, яку зазначив клієнт при оформленні. Дані щодо придбаного електронного полісу миттєво завантажуються на сайт МТСБУ (Моторне (транспортне) страхове бюро України), що є гарантією чинності полісу. У разі необхідності, поліс можливо показувати безпосередньо на своєму гаджеті або роздрукувати.

Електронний поліс ОСЦПВ – це швидко, надійно, сучасно. Разом з тим, поліс Автоцивілки, при бажанні, також можна укласти в усіх офісах компанії .

Нагадаємо, що цей вид страхування є обов’язковим відповідно до Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».