СК «Альфа Страхування» - «Лідер медицини» за версією БІЗНЕС

Щороку газета БІЗНЕС вбирає кращих представників фінансового сектора країни. Редакція, експертне журі, провідні гравці фінансового ринку вже 19 рік поспіль об'єктивно оцінюють діяльність страхових компаній і банків. 

Традиційно, оцінка учасників фінансового ринку проходила в два етапи: спочатку редакція провела попередній незалежний відбір претендентів і сформувала «Short-list страхових компаній і банків», при цьому основна увага приділялася не тільки показниками діяльності за 2015 рік в абсолютному вираженні, але й їх динаміку порівняно з 2014 роком. Потім, для того, щоб отримати максимально об'єктивну картину, БІЗНЕС задіяв журі, сформоване з шановних представників банківської, страхової, інвестиційної та експертної спільноти. Члени експертного журі, шляхом таємного голосування, оцінювали претендентів, зазначених у short-листах, а також висували для розгляду та оцінки СК і банки, які, на їхню думку, гідні звання переможців у персональних номінаціях.

За підсумками, СК "Альфа Страхування" стала переможцем "Фінансовий Оскар'2015" в номінації "Лідер медицини". Урочиста церемонія нагородження переможців відбулася 15 червня.

Як зазначив Яцек Мейзнер, Голова Правління СК «Альфа Страхування», отримуючи диплом: «Висока концентрація ринку ДМС серед найбільш фінансово стійких і стабільних страхових компаній, робить ще більш значущим наше 1е місце в номінації «Лідер Медицини». Дякую організаторам – редакцію газети "БІЗНЕС" та експертне журі, а також свою команду, яка кожен день знаходить найбільш оптимальні рішення для обслуговування 42 000 застрахованих по ДМС, націлена на побудову довгострокових відносин з клієнтами, партнерами і постачальниками, управляє цим складним видом страхування за принципом «win-win».

Ми знаємо, що з укладанням договору страхування ДМС основна робота по обслуговуванню застрахованих тільки починається. І повною мірою усвідомлюємо відповідальність перед клієнтами за взяті на себе зобов'язання, вдячні за їх вибір і довіру до СК «Альфа Страхування».