СК «Альфа Страхування» – новий страховий партнер Tickets.UA

СК «Альфа Страхування» стала новим страховим партнером сервісу онлайн-бронювання тревел послуг в Україні – Tickets.UA. Завдяки такій співпраці, у всіх пасажирів, які оформлюють страхові послуги через Tickets.ua, з'явилося більше можливостей вибрати для себе оптимальну програму страхування при плануванні подорожі за кордон або по території України.

Для зручності клієнтів Tickets.UA, СК «Альфа Страхування» розбила програми страхування на 4 загальних напрямки, які об'єднують в собі відразу декілька країн:

1) Європу (включаючи країни Балтії та СНД)
2) Середземномор'ї (Туреччина, Кіпр, Болгарія, Ізраїль, Єгипет, Туніс, ОАЕ)
3) Світ (всі країни, крім США, Канади, Австралії, Нової Зеландії, Японії)
4) Світ Плюс (всі країни світу)

Після вибору напрямку подорожі, з метою зробити процес оформлення страховки онлайн максимально швидким та зручним у використанні, клієнтам пропонується перейти на сторінку з вибором пакету:

1)     Економ
2)     Стандарт
3)     Максимум
4)     Активний спорт

Вартість пакету залежить від обраного напрямку та зазначених термінів подорожі. Кожен пакет програми від СК «Альфа Страхування» включає стандартний перелік умов покриття.

Вибравши пакет страхування, заповніть обов'язкові поля – дані про Покупця, Страхувальниками та Застрахованими, для яких оформляється даний страховий поліс. Для цього авторизуйтеся на сайті Tickets.ua, увійшовши в Особистий кабінет, якщо ви є зареєстрованим користувачем сайту. Якщо ж ви хочете оформити страховку від Альфа Страхування, але користуєтеся сайтом Tickets.ua вперше, після заповнення онлайн форми для вас автоматично буде створена обліковий запис.

Оплатити замовлення ви можете протягом 24 годин з моменту його створення на сайті. Якщо за цей час оплата не буде зроблена, то ваш заброньований замовлення автоматично анулюється. На сайті Tickets.ua доступні наступні методи оплати страховок:

1)     Пластикова карта Visa / MasterCard
2)     Інтернет-банкінг Приват24
3)     Електронна валюта WebMoney

Після вибору підходящого способу оплати та заповнення всіх полів форми, по електронній пошті ви отримуєте і роздруковуєте електронний документ. Потім Страхувальник повинен поставити свій підпис. Після цього даний страховий поліс є офіційним документом і, має ту ж юридичну силу, що і друкований документ з «мокрою» печаткою. Отриманий, роздрукований і підписаний Страхувальником електронний поліс є документом, ви можете використовувати його як під час поїздки, так і при зверненні в консульство для отримання візи.

Відчути переваги спільного співробітництва і скористатися новим додатком на сайті Tickets.UA від СК «Альфа Страхування» можна за посиланням: http://insurance.tickets.ua/.