СК «Альфа Страхування»: пред’являй MAXI CARD - отримуй знижку

Нова приємна бонусна пропозиція від СК «Альфа Страхування» в рамках розвитку співробітництва з MAXI CARD – першою в Україні мультибрендовою програмою лояльності. Тепер всі клієнти-власники карт з логотипом MAXI отримують можливість придбати зі знижкою 10% надійний захист від Альфа Страхування по найбільш затребуваним добровольним видам страхування: страхування автомобіля, квартири або будинку, страхування від нещасного випадку, відповідальності, туристичне страхування.

Всього понад 10 страхових продуктів і програм доступні зі знижкою для всіх клієнтів MAXI CARD в офісах продажів СК «Альфа Страхування» по всій території України. Для отримання знижки при оформленні поліса за добровільним видом страхування клієнту необхідно пред'явити менеджеру з продажів Компанії картку з логотипом MAXI, після чого номер карти буде зафіксований в системі, і вартість поліса буде автоматично вказана з уже врахованими 10% знижки.

Більш детально ознайомитися з переліком продуктів, які включені в програму лояльності можна за посиланням: http://maxicard.ua/ru/partners/strahovi-poslugi/alfa-straxuvannya.
У разі додаткових питань, просимо телефонувати на телефон гарячої лінії СК «Альфа Страхування» 0 800 30 99 99 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).