СК «Альфа Страхування» (Україна) отримала найвищі оцінки діяльності страховиків-учасників МТСБУ

Моторне (транспортне) страхове бюро України провело аналіз діяльності страхових компаній-членів МТСБУ за 9 місяців 2014 року, за результатами якого СК «Альфа Страхування» була удостоєна найвищої оцінки.

В ході аналізу фахівці Бюро оцінювали три показники роботи страхових компаній: загальну оцінку діяльності, кількість скарг, а також якість врегулювання збитків. По всім трьом категоріям СК «Альфа Страхування» отримала максимальну відмітку — «добре».

«СК «Альфа Страхування» є одним з лідерів українського страхового ринку. Ми активно працюємо в сегменті автострахування, постійно поліпшуємо наші сервіси та виконуємо взяті зобов’язання», — зазначає Дар’я Рогова, заступник Голови Правління СК «Альфа Страхування». — Це підтверджується як експертами галузі, так і клієнтами, які надають перевагу нашій компанії, як надійному партнеру».

Нагадаємо, в листопаді РА «Стандарт-Рейтинг» прийняло рішення про підвищення кредитного рейтингу / рейтингу фінансової стійкості СК «Альфа Страхування» до рівня uaAA+, що свідчить про дуже високу фінансову стійкість та кредитоспроможність компанії.