СК «Альфа Страхування» (Україна) призупинила роботу в Криму

Шановні клієнти!

Повідомляємо Вам, що у зв’язку із прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», СК «Альфа Страхування» (Україна) призупиняє страхову діяльність на території АР Крим та міста Севастополь в частині укладення договорів страхування на невизначений термін.

Попри це, страхова компанія «Альфа Страхування» (Україна) підтверджує, що всі взяті на себе зобов’язання за чинними договорами страхування, дія яких поширюється на території АР Крим та міста Севастополь, Компанія планує виконувати з урахуванням обставин та умов, що виникнуть на дату настання страхового випадку.

Про послідовність дій при настанні страхового випадку на території АР Крим та міста Севастополь та порядок отримання страхового відшкодування, Ви можете дізнатись за телефоном гарячої лінії СК «Альфа Страхування» (Україна): 0 800 30 99 99 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні) або за телефоном 044 499 99 99 (з м. Києва).