СК «Альфа Страхування» (Україна) визнана одним з кращих працедавців в країні

СК «Альфа Страхування» визнана одним з кращих працедавців в Україні, відповідно до рейтингу видання «Капитал 500». Серед 150 підприємств, що оцінювались, СК «Альфа Страхування» зайняла 45-е місце, а в своїй галузевій групі (кращий працедавець на  фінансовому ринку) — увійшла в ТОП-5, що є свідченням високої оцінки кадрової політики Компанії.

В ході складання рейтингу експерти проекту «Капитал 500. Лучшие работодатели Украины» враховували анкетні дані компаній-учасників, думки студентів провідних українських вузів, а також оцінки журі. До переліку кращих працедавців країни були включені компанії зі стабільною репутацією, розвиненою корпоративною культурою, високим рівнем заробітних плат та значними можливостями для розвитку і навчання персоналу.  

«В багато чому успіх компанії залежить від якості та потенціалу кадрового складу, тому ми прагнемо створити найбільш сприятливі умови для ефективної роботи та професійного розвитку наших співробітників, — розповідає Яцек Мейзнер, Голова Правління СК «Альфа Страхування» (Україна). — Експертне визнання нашої кадрової політики доводить, що ми рухаємося у вірному напрямку, займаючи лідируючі позиції серед кращих роботодавців України — найбільших вітчизняних організацій і підприємств».