СК «Альфа Страхування» (Україна) уклала нову облігаторну програму перестрахування майна і вантажів

У липні 2014 СК «Альфа Страхування» (Україна) підписала новий облігаторний договір перестрахування майна юридичних і фізичних осіб на наступний період з можливістю включення непрямої секції на всю ємність облігаторного договору перестрахування, а також укладено новий облігаторний договір перестрахування вантажів з можливістю включення непрямої секції на термін до закінчення дії майнового облігаторного договору.

Нова облігаторна програма перестрахування майна покриває майнові ризики юридичних і фізичних осіб, а також енергетичні та технічні ризики, зокрема будівельно-монтажні ризики, страхування будівельного устаткування і машин, ризики поломки машин, електронних пристроїв і супутні їм ризики, такі як переривання виробничого процесу, загальногромадянська відповідальність перед третіми особами при будівельно-монтажних роботах; при цьому враховуються і витрати на розчищення території або видалення уламків. Також розширено покриття на страхування: проведення робіт, пов'язаних з будівництвом/реконструкцією об'єктів нерухомості, розташованих поруч із застрахованим майном або сусідніх приміщень, що не належать страхувальнику; готівки в касі банку і договорів на базі «Всі Ризики», а також SRCC (ризики «страйки, заколоти і громадські заворушення»).

Договір перестрахування майна укладений на непропорційною основі, на базі ексценденту збитка. Ємність договору — 180 млн. грн. Лідером за договором перестрахування визначений SCOR (Франція), частка його участі складає 45%. Іншими партнерами виступають Польське перестрахувальне товариство (Польща), частка — 30%, Partner Re (Швейцарія), частка — 15% і ВСАТ «Ингосстрах» — 10% відповідно. Облігаторний договір перестрахування укладено за участю брокера Oakeshott Insurance Consultants Ltd, (Великобританія).

Договір перестрахування вантажів укладений на пропорційній основі, на базі ексценденту сум. Ємність договору — 10 млн. грн. Лідером за договором перестрахування визначений HANNOVER Re (Німеччина), частка участі складає 80%. Іншими партнерами виступає Польське перестрахувальне товариство (Польща) з часткою 20%.

Сергій Сидоренко, директор з перестрахування СК «Альфа Страхування» (Україна) зазначив: «Компанія постійно покращує облігаторні програми перестрахування, надійно захищаючи свій страховий портфель. Варто підкреслити, що новий облігаторний договір перестрахування майна покриває ризики обов'язкового страхування іпотеки відповідно до «Порядку та Правил обов'язкового страхування предмету іпотеки від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування», затвердженого Постановою КМУ від 06.04.2011 р., ризики зі страхування готівки в касі банку, ризики договорів, що укладаються на базі «Всі ризики», а також, що важливо, включено нове покриття SRCC (ризики «страйки, заколоти і громадські заворушення»).

Дана облігаторна програма включає можливість самостійного прийняття ризиків у перестрахування від інших страхових компаній по вхідному факультативному пропорційному перестрахуванню і со-страхуванню на всю ємність 180 млн грн. облігаторного договору перестрахування. Тим самим збільшена швидкість відповідей на запити/підтвердження перестрахування для наших партнерів-перестраховиків».

Всі партнери-перестраховики з якими співпрацює СК «Альфа Страхування» (Україна) мають високі рейтинги надійності, які надані авторитетними міжнародними рейтинговими агентствами.