СК «Альфа Страхування» збільшила ємність по облігаторній програмі перестрахування майна

З 1 квітня 2017 року СК «Альфа Страхування» була збільшена ємність облігаторного договору перестрахування майна юридичних і фізичних осіб з 180 млн. грн. до 300 млн. грн.

Облігаторна програма перестрахування майна покриває майнові ризики юридичних і фізичних осіб, а також енергетичні й технічні ризики, зокрема будівельно-монтажні ризики, страхування будівельного устаткування і машин, ризики поломки машин, електронних пристроїв та супутні їм ризики, такі як переривання виробничого процесу, цивільна відповідальність перед третіми особами при будівельно-монтажних роботах. При цьому враховуються і витрати на розчищення території або видалення уламків. Також розширено покриття на страхування: проведення робіт, пов'язаних з будівництвом/реконструкцією об'єктів нерухомості, розташованих поруч із застрахованим майном, або сусідніх приміщень, що не належать страхувальнику; готівки в касі банку і договорів на базі «Усі Ризики», а також SRCC (ризики «страйки, заколоти і громадські заворушення»).

Договір перестрахування майна укладений на непропорційній основі, на базі ексцедента збитку. Нова ємність договору становить 300 млн. грн.

Лідером облігаторного договору перестрахування визначений міжнародний перестраховик SCOR, частка участі становить 45%. Іншими партнерами виступають HANNOVER Re, частка - 30%, Польське перестрахове товариство, частка - 20% і Російське перестрахове товариство з часткою 5% відповідно.

Як зазначив Сергій Сидоренко, директор з перестрахування СК «Альфа Страхування»: «Збільшення ємності майнової облігаторної програми перестрахування дозволить збільшити якість перестрахового захисту, а також оперативність у прийнятті рішень.

Облігаторна програма по майну включає також непряму секцію, надаючи тим самим перестраховий захист нашим партнерам по вхідному перестрахуванню.»

Всі партнери-перестраховики, з якими співпрацює СК «Альфа Страхування», мають високі рейтинги надійності, які надані авторитетними міжнародними рейтинговими агентствами.