СК «Альфа Страхування» увійшла до ТОП-5 рейтингу «Репутаційні АКТИВісти»

Журнал «Бізнес» та Агентство PR-Service за підтримки консалтингової компанії NOKs Fishes підвели підсумки синдикативного репутаційного дослідження фінансового ринку України за 12 місяців 2014 року. Відповідно до даного рейтингу страхова компанія «Альфа Страхування» стала однією з найбільш схвалюваних СК серед опитаних експертних груп: «фінансові журналісти», «регулятори ринку» і «фінансові аналітики», і увійшла до ТОП-5 рейтингу управління репутацією серед страхових компаній.

Репутаційний рейтинг "Репутаційні АКТИВісти" формується на основі опитування 30 експертів з фінансового ринку: 10 провідних фінансових журналістів ключових ділових видань - Бізнес, Hubs, Delo.ua, FinMaidan, Компаньон, Інтерфакс Україна та інші; 10 представників регулюючих органів - НБУ, Мінфін, ВРУ, НКЦПФР, ЛСОУ та інші; а також 10 представників інвестиційних компаній, серед яких ІК SP Advisors, Concord Capital.

При оцінці якості управління репутацією СК «Альфа Страхування» експерти відзначили найвищими балами:

  • «Стабільность репутації» - системний характер PR-роботи і позитивну реакцію цільових аудиторій на PR-активність Компанії;
  • «Медіаактивність» - відкритість до спілкування з представниками мас-медіа всіх типів, впізнаваність уповноважених спікерів Компанії;
  • «Антикризове реагування» - наявність стратегії антикризового реагування і позитивний ефект прикладених зусиль.

Кожен показник експерти оцінювали в системі балів 2-1-0 (2 - ознака проявлений повністю, 1 - частково, 0 - не проявлений). Тобто, якщо компанія активно спілкується зі своїми цільовими аудиторії на системній основі, в її скарбничку «падає» 2 бали, якщо час від часу - 1 бал, якщо зберігає загадкове мовчання - 0 балів. Загальна кількість балів, присвоєне Альфа Страхування становить 25,1, що дало Компанії можливість увійти в репутаційний рейтинг, зайнявши почесне 5 місце.