СК «Альфа Страхування» виступила партнером ІІ Міжнародної студентської олімпіади зі страхування та управління ризиками

12-14 листопада 2014 року в Мінську (Республіка Білорусь) відбулася ІІ Міжнародна студентська олімпіада зі страхування та управління ризиками, фінансовим партнером якої виступила страхова компанія «Альфа Страхування» (Україна).

Міжнародне журі олімпіади, до складу якого увійшли викладачі зі сфери страхування університетів України, Литви та Польщі, оцінило рівень знань студентів з України, Білорусі та Росії, які боролися за право бути визнаними кращими в області сучасного страхового бізнесу. Програма олімпіади включала конкурси різних форматів та рівнів складності.

У свою чергу, СК «Альфа Страхування» (Україна) підтримала ініціативу організаторів включити інноваційне творче завдання «Страхова казка» в програму олімпіади, метою якого є підготовка літературного твору для дітей дошкільного віку, здатного донести знання про страхування до молодого покоління простою і зрозумілою мовою. Переможці в номінації за найкраще творче завдання були відзначені спеціальними призами від СК «Альфа Страхування» (Україна).

Міжнародна студентська олімпіада зі страхування та управління ризиками проходить в Мінську вже вдруге та об’єднує п’ятнадцять команд з сімнадцяти вузів України, Білорусі, Росії з метою виявлення, відбору та підтримки обдарованих студентів, розвитку і реалізації здібностей студентської молоді, підвищення якості підготовки фахівців й активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів. Конкурсантам надається можливість виконати індивідуальні тестові, творче та практичні завдання, а також взяти участь у командній інтелектуальній грі Брейн-ринг.

Активна підтримка СК «Альфа Страхування» (Україна) заходів такого формату сприяє удосконаленню підготовки майбутніх страховиків, розвитку кадрового потенціалу страхового ринку та формуванню здорового конкурентного середовища серед майбутніх фахівців.