СК «Альфа Страхування» стане офіційним страховим партнером Livigno snow camp

СК «Альфа Страхування» стане страховим партнером гірськолижного табору Livigno snow camp. Подія відбудеться 5-12 квітня 2014 в регіоні Лівіньо (Італія). Це новий, але вже знаменитий гірськолижний курорт, котрий отримав нагороду «World Snow Award-2012» в номінації «Кращий Європейський зимовий курорт».

СК «Альфа Страхування» надасть всім учасникам Livigno snow camp надійний страховий захист. У програму комплексного туристичного страхування входять такі важливі опції як невідкладна швидка стоматологічна допомога, допомога при травмах, отриманих під час заняття спортом.

Головною родзинкою даного пакету страхування є унікальний сервіс від СК «Альфа Страхування» — послуга «Альфа ski». Він передбачає страхування дорогого спортивного спорядження від пошкодження або знищення під час перевезення і зберігання або під час катання, а також від можливої втрати або крадіжки.

Більше того, програма «Альфа ski» передбачає страхування відповідальності перед третіми особами. Йдеться про нанесення шкоди майну і здоров’ю при випадковому зіткненні клієнта компанії з кимось під час заняття гірськолижним спортом. Згідно з умовами ексклюзивного сервісу «Альфа ski» , відповідальність нашого клієнта лягає на плечі страхової компанії.

Учасники Livigno snow camp можуть без побоювань і тривог насолоджуватися відпочинком у Лівіньо — СК «Альфа Страхування» передбачила всі можливі ризики для любителів гострих відчуттів.

Довідкова інформація:
Організаторами заходу є інтернет-проект GO2UA та Ірина Бушкова.

GO2UA — перший сайт в Україні, що надає мандрівникам консьєрж-сервіс. Інтернет-ресурс створює унікальну колекцію готелів і спеціальних пропозицій для відпустки та подорожей. На GO2UA Ви можете оплатити проживання в готелі в режимі онлайн.

Ірина Бушкова — відома сноубордистка і вейкбордистка, яка раніше виступала організатором схожих таборів в Hip-NoticsCablePark і BukovelSunnyDays.