СК «Альфа Страхування» уклала договори ДМС з Метінвестом на 2017-2018 рр.

ПрАТ «Страхова компанія «Альфа Страхування» уклала договори добровільного медичного страхування (ДМС) співробітників підприємств Групи Метінвест на 2017-2018 роки.

Страхова сума за всіма договорами становить понад 265,9 млн грн.

Згідно умов договорів, комплексне обслуговування за програмами ДМС передбачає амбулаторно-поліклінічну допомогу, медикаментозне забезпечення, екстрену швидку та невідкладну допомогу, стаціонарне лікування, а також профілактичні заходи в більш ніж  3 200 клініках по всій Україні. Важливо відзначити, що страховий пакет оформляється на кожного штатного співробітника компанії з першого дня роботи. При цьому, у співробітників є можливість придбати медичну страховку для близьких родичів за корпоративними тарифами.

Усі застраховані за ДМС, при необхідності, можуть обслуговуватися в різних клініках Києва та України, в залежності від Програми страхування, по якій вони застраховані. Контакт-центр СК «Альфа Страхування» надає консультації застрахованим в режимі 24/7, 365 днів на рік. А завдяки мобільному додатку «Альфа Ассистанс» комунікація між співробітниками страхової компанії і застрахованими максимально спрощується: всі клієнти можуть переглядати свою історію звернень, контролювати ліміти на обслуговування, отримувати повідомлення про організовані консультації і замовлення ліків, замовляти зворотній дзвінок Контакт-центру та багато іншого.

Група Метінвест – міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній, що управляє кожною ланкою у виробничому ланцюзі створення вартості: від видобутку залізорудної сировини та вугілля до виробництва напівфабрикатів і готової металопродукції. До структури групи входять видобувні та металургійні підприємства, що знаходяться в Україні, ЄС та США, а також мережа продажів з охопленням всіх ключових світових ринків.

Метінвест є найбільшою недержавною компанією України за низкою показників і займає 13-е місце у рейтингу найбільших компаній Центральної та Східної Європи Deloitte TOP-500 за підсумками 2015 року.

Метінвест - найбільший в Україні і один з найбільших у СНД виробників залізорудної сировини та сталі. Компанія входить в топ-50 металургійних компаній світу за версією Всесвітньої асоціації виробників сталі (World Steel Association). Річні виробничі потужності Метінвесту по виплавці сталі складають 15 млн тонн.