СК «Альфа Страхування» уклала нову облігаторну програму перестрахування майна, вантажів і відповідальності

У липні 2017 року СК «Альфа Страхування» було підписано новий облігаторний договір перестрахування майна, вантажів та відповідальності на наступний період.

Облігаторна програма перестрахування майна покриває майнові ризики юридичних і фізичних осіб, а також енергетичні і технічні ризики, включаючи супутні ризики, такі як перерва виробництва, загальноцивільна відповідальність перед третіми особами при будівельно-монтажних роботах. Також включено покриття на страхування: проведення робіт, пов'язаних з будівництвом/реконструкцією об'єктів нерухомості, розташованих поруч із застрахованим майном, або сусідніх приміщень, що не належать страхувальнику; готівки в касі банку і договорів на базі «Всі Ризики», а також SRCC (ризики «страйки, заколоти і громадські заворушення»).

Договір перестрахування майна укладений на непропорційній основі, на базі ексцедента збитку. Ємність договору становить 300 млн. грн.

Перестрахування вантажів і відповідальності також здійснюється на непропорційній основі, на базі ексцедента збитку. Ємність договору 20 млн. грн.

Лідером облігаторного договору перестрахування майна, вантажів та відповідальності обраний міжнародний перестраховик SCOR, частка його участі складає 45%. Іншими партнерами виступають HANNOVER Re, частка - 30%, Swiss Re, частка - 15% і Польське перестрахове товариство - з часткою 10%, відповідно.

Як зазначив Сергій Сидоренко, директор з перестрахування СК «Альфа Страхування»: «Провівши детальний аналіз, ми продовжуємо працювати в рамках раніше збільшеної ємності майнової облігаторної програми перестрахування в 300 млн. грн., що вже дозволило підвищити якість перестрахового захисту і збільшити швидкість прийняття рішень. Початок співпраці з одним зі світових лідерів-перестраховиків Swiss Re сприятиме диверсифікації захисту ризиків і збільшення надійності перестрахового покриття портфеля Компанії. Дана облігаторна програма включає і косвенну секцію, надаючи перестраховий захист нашим партнерам по вхідному перестрахуванню.»

Всі партнери-перестраховики, з якими співпрацює СК «Альфа Страхування», мають високі рейтинги надійності, які надані авторитетними міжнародними рейтинговими агентствами.