СК «Альфа Страхування» впровадила нову облігаторну програму перестрахування майна та вантажів

У липні 2015 року СК «Альфа Страхування» підписала новий облігаторний договір перестрахування майна юридичних та фізичних осіб на наступний період та переуклала облігаторний договір перестрахування вантажів.

Нова облігаторна програма перестрахування майна покриває майнові ризики юридичних та фізичних осіб, а також енергетичні й технічні ризики, зокрема: будівельно-монтажні ризики, страхування будівельного устаткування та машин, ризики у разі несправності машин, електронних пристроїв та супутні їм ризики, такі як: переривання виробничого процесу, загальногромадянська відповідальність перед третіми особами при будівельно-монтажних роботах. При цьому також враховуються витрати на розчищення території або видалення уламків. Програма страхування майна також покриває: проведення робіт, пов'язаних з будівництвом/реконструкцією об'єктів нерухомості, розташованих поруч із застрахованим майном, або сусідніх приміщень, що не належать страхувальнику, готівкові кошти в касі банку та договори на базі «Всі Ризики», а також SRCC (ризики «страйки, заколоти та громадські заворушення»).

Договір перестрахування майна укладений на непропорційною основі, на базі ексцендента збитку. Ємність договору 180 млн. грн. Лідером за договором перестрахування майна визначений SCOR (Франція), частка участі складає 45%. Іншими партнерами виступають HANNOVER Re (Німеччина) з часткою  30%, Польське перестрахувальне товариство (Польща) з часткою 20% та Російське перестрахувальне товариство з часткою 5% відповідно.

Договір перестрахування вантажів укладений на пропорційній основі, на базі ексцендента сум. Ємність договору збільшена до 20 млн. грн. Лідером за договором перестрахування вантажів визначений HANNOVER Re (Німеччина), частка участі складає 80%. Іншим партнером виступає Польське перестрахувальне товариство (Польща) з часткою 20%.

Як зазначив Сергій Сидоренко, директор з перестрахування СК «Альфа Страхування» (Україна): «Компанія щорічно покращує облігаторні програми перестрахування, надійно захищаючи свій страховий портфель. Варто відзначити, що новий облігаторний договір перестрахування майна покриває ризики обов'язкового страхування іпотеки відповідно до «Порядку та Правил обов'язкового страхування предмета іпотеки від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування», затвердженого Постановою КМУ від 06.04.2011р. Нова облігаторна програма по майну та вантажам включає також непряму секцію, надаючи тим самим перестраховий захист нашим партнерам-перестрахувальникам. Всі партнери-перестрахувальники, з якими співпрацює СК «Альфа Страхування», мають високі рейтинги надійності, які надані авторитетними міжнародними рейтинговими агентствами ».