СК «Альфа Страхування» уклала нову облігаторну програму перестрахування наземного КАСКО

У листопаді 2017 року СК «Альфа Страхування» було підписано новий облігаторний договір перестрахування наземного КАСКО на наступний період.

Облігаторна програма перестрахування наземного КАСКО покриває ризики пошкодження автомобіля і викрадення.

Договір перестрахування наземного КАСКО укладений на непропорційній основі, на базі ексцедента збитку. Ємність договору становить 5 млн. грн.

Перестраховиком за облігаторним договором перестрахування наземного КАСКО обраний міжнародний перестраховик HANNOVER Re, частка його участі складає 100%. Як зазначив Сергій Сидоренко, директор з перестрахування СК «Альфа Страхування»: «В цьому році ми пролонгували наш облігаторний договір перестрахування наземного КАСКО з відомим світовим перестраховиком HANNOVER Re, що підтверджує надійність перестрахового захисту страхового портфеля Компанії, сприяє поліпшенню ведення бізнесу в частині оперативного прийняття рішень і зниження внутрішніх витрат».

Всі партнери-перестраховики, з якими співпрацює СК «Альфа Страхування», мають високі рейтинги надійності, які надані авторитетними міжнародними рейтинговими агентствами.