СК «Альфа Страхування» застрахувала Business Wisdom Summit – 2016 на мільйон

29-30 вересня 2016 року команда Delo.UA (медіакомпанія Ekonomika) проведе п'ятий міжнародний Business Wisdom Summit, на якому зберуться близько 300 власників бізнесів та топ-менеджерів України. Котрий рік поспіль офіційним страховим партнером заходу виступила компанія «Альфа Страхування» (Україна), що застрахувала відповідальність організаторів на 1 млн грн. 

«Кожен рік ми намагаємося здивувати учасників саміту, досвідчених бізнесменів, новим сенсом, що народжений на перетині трендів майбутнього і досвіду минулого. У цьому році на BWS 5.0 домінує тема партнерства. І не випадково. Адже вміння партнерських союзів працювати в команді – ключова компетенція лідерів майбутнього. Цінності, соціальна відповідальність, здатність створювати довгострокові партнерські союзи, емоції і креативність – це те, що дозволить людям в найближчому майбутньому протистояти штучному інтелекту і вести за собою покоління Z. Наше партнерство з СК «Альфа Страхування» триває вже не перший рік. Страхування відповідальності масових заходів, які організовує медіакомпанія Ekonomika, вже стало невід'ємною частиною процесу підготовки та проведення наших івентів. Ми вибрали надійного страхового партнера з співзвучними нам цінностями, який використовує передовий європейський досвід у фінансовому захисту клієнтів», – говорить Ірина Рубіс, СЕО медіакомпанії Ekonomika. 

«У нас багаторічний досвід страхування відповідальності організаторів масштабних заходів, в тому числі міжнародного рівня. Ми вважаємо, що це не просто застосування європейських підходів, а обов'язкова умова проведення масових заходів. І ми раді, що організатори Business Wisdom Summit в черговий раз поділяють нашу точку зору і відповідально ставляться до своїх зобов'язань перед учасниками саміту», – коментує Геннадій Мисник, Голова Правління СК «Альфа Страхування» (Україна). 

Нагадаємо, що BWS-2016 відбудеться 29-30 вересня 2016 року в Bel etage CONCERT CLUB за адресою: Київ, вул. Шота Руставелі, 16.

Приватне акціонерне товариство «СК «Альфа Страхування» (Україна) засновано в червні 2000 року, входить в приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом в Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в ряді банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії ABHH перебувають в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Також дочірні компанії ABHH ведуть діяльність на Кіпрі та у Великобританії. Кінцевим бенефіціаром СК «Альфа Страхування» (Україна) є громадянин Ізраїлю Михайло Фрідман, проживає у Великобританії.

Статутний капітал – 103,48 млн грн.

СК «Альфа Страхування» (Україна) – один із лідерів українського страхового ринку, володіє універсальним портфелем послуг, що включає комплексні програми захисту інтересів бізнесу, і широкий спектр страхових продуктів для приватних осіб. Компанія має 25 ліцензій, серед яких 18 – на добровільні види страхування та 7 – на обов'язкові.

Завдяки розгалуженій мережі регіональних підрозділів СК «Альфа Страхування» (Україна) представлена у всіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій та зони проведення АТО).

Рейтинг фінансової стійкості за національною рейтинговою шкалою на рівні uaAA+ (дуже висока фінансова стійкість) за оцінкою РА STANDART RATING і РА «Експерт-Рейтинг». Компанії довіряє більше 1 млн клієнтів.

Незалежна медіакомпанія Ekonomika випускає ЗМІ (портали delo.ua, womo.com.ua, mmr.ua журнал «ТОП-100»), проводить івенти (Business Wisdom Summit, HR Wisdom Summit, SHE congress, «Завтра по імені__»), навчає підприємців і білих комірців.

Вважає своєю місією підтримку малого і середнього бізнесу, просування ідей сталого розвитку та гендерної рівності, допомогу жінкам в досягненні успіху в бізнесі.

Delo.UA – провідний український бізнес-портал, що входить в топ-5 в своїй категорії.

«ТОП-100. Рейтинги найбільших» – серія незалежних рейтингів різних сегментів українського бізнесу.