Співробітник СК «Альфа Страхування» увійшов до ТОП 10 кращих фінансових директорів України

За результатами опитування фінансових директорів українських компаній з різних галузей економіки, топ-менеджерів банків, інвестиційних, страхових, аудиторських та консалтингових компаній, а також провідних вітчизняних бізнес-шкіл, Олена Сабаріна, фінансовий директор СК «Альфа Страхування», увійшла в рейтинг ТОП 10 кращих фінансових директорів України, який щорічно складає профільний журнал «&.ФІНАНСИСТ».

Пані Сабаріна стала єдиною представницею страхового ринку в ТОП 10. Основою для прийняття рішень членами міжнародного експертного журі по кожному з кандидатів були їхні особисті досягнення і впроваджені проекти. «Цього року, з метою оптимізувати процес вибору найбільш гідних — редакція видавництва зробила акцент не на фінансових показниках компанії, а на особистісних і професійних якостях конкретного кандидата, результатах командної роботи за період та їх вплив на ефективність роботи компанії в цілому» — прокоментували інноваційний підхід у цьому році організатори рейтингу «&.ФІНАНСИСТ».

У процесі оцінки досягнень фінансового директора СК «Альфа Страхування» Олени Сабаріної, члени експертного міжнародного журі рейтингу відзначили: «Мобільність у прийнятті рішень та швидке реагування при виникненні позаштатних ситуацій, а також реалізацію нових проектів».

Підсумковий рейтинг «ТОП 10 кращих фінансових директорів України 2014» читайте в грудневому випуску журналу «&.ФІНАНСИСТ».