Спільна акція СК "Альфа Страхування" та Укртелекому

Напередодні новорічних і різдвяних свят СК "Альфа Страхування" спільно з Укртелекомом пропонує знижку у розмірі 20% на придбання страхового полісу виїжджаючих за кордон.

Спеціальна пропозиція діє для фізичних осіб, які є абонентами телекомунікаційної компанії. Період в який можна придбати страховий поліс за спеціальними умовами діє з 15.12.2017 по 16.02.2018 рр. Щоб отримати знижку 20% на договір страхування виїжджаючих за кордон треба перейти за посиланням: , заповнити усі необхідні дані згідно підказок і ввести промо-код в окреме поле. Сплатити страховий поліс можна в режимі онлайн за допомогою платіжної картки. Після оплати, договір страхування буде відправлений на e - mail разом з квитанцією про оплату. Акція діє по усій території України, за вийнятком тимчасово окупованої території АР Крим і зони проведення АТО.

Ознайомитися з деталями акції також можна на сайті компанії " Укртелеком" offers.ukrtelecom.ua. або зателефонувати: 0 800 30 99 99 (дзвінки з будь-яких телефонів - безкоштовні)

Довідка:

Приватне акціонерне товариство "СК "Альфа Страхування" (Україна) засноване в червні 2000 року, входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом в Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції у ряді банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі і Нідерландах. Також дочірні компанії ABHH ведуть діяльність на Кіпрі і у Великобританії.

СК "Альфа Страхування" (Україна) - один із лідерів українського страхового ринку, має універсальний портфель послуг, який включає комплексні програми захисту інтересів бізнесу і широкий спектр страхових продуктів для приватних осіб. Компанія володіє 25 ліцензіями, серед яких 18, - на добровільні види страхування і 7 на обов'язкові.

СК "Альфа Страхування" (Україна) присвоєний рейтинг фінансової стійкості за національною рейтинговою шкалою на рівні uaAA+  (дуже висока фінансова стійкість) експертами РА "Стандарт-Рейтиг" і РА "Эксперт-рейтинг".

Компанії довіряє більше 1 млн клієнтів.

 

Публічне акціонерне товариство " Укртелеком" − найбільший оператор фіксованого зв'язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернет. Укртелеком є єдиним засновником і учасником ТОВ " ТриМоб" − мобільного оператора стандарту 3g/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку і передачі даних, послуги Дата-центра, фіксована і мобільна телефонія і " хмарні" рішення.

Укртелеком почав стратегічну модернізацію своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ в інтернет на швидкості 50 Мбіт/с за технологією VDSL і до 1 Гбіт/с − по FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАО " Укртелеком" є Група СКМ