"Страхування на решту" – нова послуга від СК "Альфа Страхування" та "Укрінбанку"

СК "Альфа Страхування" та "Укрінбанк" розробили спільну нову послугу – "Страхування на решту". Новий спільний продукт надає можливість всім клієнтам "Укрінбанку" застрахувати своє майно, а також застрахувати себе на випадок втрати роботи.

Відтепер при сплаті комунальних платежів, обміні валют, грошових переказах в будь-якому відділенні "Укрінбанку", клієнт може купити страховку на решту. Мінімальна вартість страховки - 10 грн.

Так, наприклад, отримавши решту 10 грн., клієнт може застрахувати своє житло на суму 30 000 грн. на 30 днів. При цьому незалежно від вартості страховки, клієнт отримує комплексне страхове покриття від Альфа Страхування - відшкодування у разі пошкодження внутрішнього оздоблення та майна у випадку:

  • пожежі
  • вибуху побутового газу
  • ураження блискавкою
  • аварій водопроводу, каналізації або опалювальної системи

Також, в рамках нової послуги "Страхування на решту", клієнт може застрахувати себе на випадок втрати роботи. Так, якщо клієнт залишився без роботи з причини: реорганізації, ліквідації, банкрутства, перепрофілювання підприємства, скорочення чисельності штату, то дана програма страхування забезпечить компенсацію витрат на оплату комунальних платежів.

Дізнатися більш детально про нову послугу можна у відділеннях "Укрінбанку" або зателефонувавши до інформаційного центру банку за телефоном: 0800501422 (дзвінки по Україні безкоштовні).