Страховий поліс Альфа Страхування туристи можуть придбати миттєво

СК «Альфа Страхування» стала ексклюзивним страховим партнером фінансового супермаркету Finline — спільними зусиллями компанії успішно реалізували унікальний проект у сфері страхування — повноцінний незалежний інтернет-ресурс із продажу туристичних страховок http://insurance.finline.ua/wzr/

Клієнти отримали доступ до повного циклу страхування на сайті в режимі онлайн: від консультації та розрахунку вартості страховки до оформлення та оплати договору страхування за допомогою інтегрованої платіжної системи Portmone. Крім того, зручні архітектура, дизайн та дружній інтерфейс ресурсу роблять оформлення страховки не лише корисним, але й приємним заняттям.

Отож, просто маючи доступ до мережі Інтернет та банківську карту, можна купити страховку для виїзду за кордон за лічені хвилини, не відходячи від домашнього комп’ютера.

Поза тим, вищезгаданий ресурс можна використовувати як інноваційне IT-рішення (віджет) для інших партнерів, котрі зацікавлені в продажі страхових полісів в режимі онлайн: наприклад, на сайтах туристичних компаній, онлайн-сервісів з продажу авіаквитків та туристичних путівок, агентських, брокерських та консалтингових компаній.

«E-Commerce — це, мабуть, єдиний напрям бізнесу в Україні, який протягом останніх 5 років демонструє стабільне зростання у всіх сегментах. Не дивлячись на це, страховий ринок лише зараз починає залучати цей популярний і перспективний канал продажів. Альфа Страхування стала першою СК на цьому ринку, котра спільно з партнером розробила і впровадила такий продукт. Це вкотре доводить, що Альфа Страхування — найбільш інноваційна і технологічна страхова компанія на українському ринку» — підсумував Андрій Бабін, директор Департаменту координації та розвитку партнерських продажів СК «Альфа Страхування».