В СК «Альфа Страхування» обрано Голову Правління

Згідно з рішенням позачергових Загальних зборів акціонерів, Головою Правління СК «Альфа Страхування» (Україна) з 23 серпня обрано Геннадія Мисника, який до цього обіймав посаду заступника Голови Правління АСК «Інго Україна». 

У той же час припинені повноваження в. о. Голови Правління СК «Альфа Страхування» (Україна) Дениса Баженова, який займав зазначену посаду 1 місяць.

Станом на 23.08.2016 до Складу Правління СК «Альфа Страхування» входять:

Геннадій Мисник, Голова Правління; 

Денис Баженов, Перший заступник Голови Правління;

Світлана Лотоцька, Директор виконавчий (курирує корпоративні продажі); 

Олена Сабаріна, Директор фінансовий.

Приватне акціонерне товариство «СК «Альфа Страхування» (Україна) засновано в червні 2000 року, входить в приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом в Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в ряді банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії ABHH перебувають в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Також дочірні компанії ABHH ведуть діяльність на Кіпрі та у Великобританії. Кінцевим бенефіціаром СК «Альфа Страхування» (Україна) є Михайло Фрідман, громадянство Ізраїлю, проживає у Великобританії.

Статутний капітал — 103,48 млн. грн.

СК «Альфа Страхування» (Україна) – один з лідерів українського страхового ринку, володіє універсальним портфелем послуг, що включає комплексні програми захисту інтересів бізнесу, і широкий спектр страхових продуктів для приватних осіб. Компанія має 25 ліцензій, серед яких 18 — на добровільні та 7 — на обов'язкові види страхування.

Завдяки розгалуженій мережі регіональних підрозділів СК «Альфа Страхування» (Україна) представлена у всіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій, АР Крим).

Рейтинг фінансової стійкості за національною рейтинговою шкалою на рівні uaAA+ (дуже висока фінансова стійкість), РА «STANDART RATING», РА «Експерт-Рейтинг».