Весело й абсолютно безпечно. Другий Kyiv Maker Faire застраховано!

Страховим партнером Mini Maker Faire Kyiv вже вдруге стала СК «Альфа Страхування», яка протягом 15 років пропонує комплексні програми захисту інтересів бізнесу та широкий спектр страхових послуг для населення. Також, СК «Альфа Страхування» надає комплексну оцінку ризиків, консультує щодо можливості їх мінімізації, активно підтримує вітчизняних підприємців.

Юрій Власюк, керівник Kyiv Maker Faire: «Для нас важливо, щоб Maker Faire проходив за американськими стандартами у всіх питаннях: від тематик учасників до безпеки відвідувачів. Адже Maker Faire – американська торгова марка, відповідно, кожен ліцензований захід цієї марки має відповідати певним вимогам правовласників. І одна з таких – страхування учасників, адже це обов’язкова умова проведення будь-яких масових подій у Європі та США. Тож ми вдячні нашим партнерам за те, що вони допомагають організувати захід саме так, як того потребують  світові стандарти».

Нагадаємо, 14 листопада у Києві відбудеться другий український Maker Faire. До 2015 року під цією назвою відбулося 120 незалежних подій у форматі міні і 14 великих ярмарків по всьому світу, включаючи Токіо, Рим, Осло, Сідней, Гонконг, і навіть Білий Дім у Вашингтоні – за участю Барака Обами. У березні 2015 року Україна отримала від правовласників ліцензію на проведення Mini Maker Faire Kyiv – вперше в Східній Європі та СНД.