Увага! Збільшення лімітів відшкодування за Європротоколом

З 12 лютого 2016 року вступають в дію нові ліміти страхової виплати за спрощеною системою (Європротокол).

Згідно з розпорядженням Нацкомфінпослуг №3471 «Про внесення змін до розпорядження Держфінпослуг від 17 листопада 2011 року № 698 «Про затвердження максимальних розмірів страхової виплати за шкоду, заподіяну майну, у разі оформлення документів про ДТП без участі уповноважених співробітників ДАІ МВС України», максимальний розмір страхової виплати збільшується з 25 тис. грн. до 50 тис. грн.

Збільшення лімітів істотно зменшує ймовірність недоотримання повного розміру страхової виплати при врегулюванні страхового випадку без участі компетентних органів.

Нагадаємо, учасники ДТП можуть оформляти подію без виклику компетентних органів за європротоколом лише за умови наявності діючих полісів ОСЦПВ і відсутності травмованих людей.

Крім того, у водіїв не повинно бути ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння, а також впливу знижують швидкість реакції лікарських препаратів. Також, водії повинні погодитися щодо обставин скоєння аварії. При щонайменшому сумніві в можливості порушення одного з цих правил рекомендовано викликати компетентні органи для оформлення події за стандартною процедурою.