Журнал Insurance TOP: досягнення СК «Альфа Страхування» за підсумками 2014 року

30 березня 2015 року журнал Insurance TOP провів щорічну Презентацію для топ-менеджерів страхових компаній та інших учасників фінансового ринку, присвячену підбиттю підсумків страхового ринку України за 2014 рік. Презентацію відвідало 170 учасників - представники банків, інвестиційних компаній, а також топ-менеджери страхових компаній, серед яких були і представники СК «Альфа Страхування».

За підсумками 12 місяців 2014 року, Компанія входить в ТОП-3 в сегменті роздрібного страхування, страхування від нещасних випадків і страхування медичних витрат, в ТОП-7 за чистим страховим преміям і в ТОП-10 по ДМС, КАСКО та добровільному страхуванню майна.

Варто відзначити, що цього року Презентація Insurance TOP проходила у новому форматі - після підведення підсумків страхової галузі за 2014 рік, учасники заходу мали можливість в рамках відкритої дискусії з представниками Нацкомфінпослуг обговорити проблеми та стратегії розвитку вітчизняного ринку страхування в умовах неоголошеної війни та політичної нестабільності.

Страховий рейтинг Insurance Top - лідер в області презентації рейтингів страхових компаній та інформації про ринок страхування в Україні, країнах СНД і Балтії, а також аналітичних послуг для іноземних інвесторів.