ВАШІ ДІЇ ПРИ НАСТАННІ СТРАХОВОЇ ПОДІЇ

 1. Для замовлення виклику лікаря додому (або в офіс) застрахована особа, що за станом здоров’я не в змозі самостійно відвідати лікаря, повинна зателефонувати до ДМА за номером:
  0 800 50 39 99 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів України).
  • Таке звернення від імені застрахованої особи може бути здійснено: членами сім'ї, колегами по роботі, знайомими або іншими особами (в залежності від стану здоров’я застрахованої особи).
  • При такому зверненні застрахована особа безкоштовно в межах залишку страхової суми отримає необхідну медичну допомогу, включаючи медикаменти, згідно з умовами та лімітами відповідальності передбачених обраною програмою страхування.
 2. При зверненні до ДМА страхової компанії необхідно вказати наступну інформацію (на вимогу лікаря-координатора страхової компанії):
  • Прізвище, Ім’я, По-батькові застрахованої особи;
  • Індивідуальний номер картки застрахованої особи;
  • Місце роботи, місце проживання застрахованої особи, контактний телефон;
  • Причину звернення (скарги, проблеми, що пов’язані зі здоров’ям).
 3. Лікар-координатор страхової компанії проводить ідентифікацію застрахованої особи, перевіряє чинність договору та, при наявності страхового випадку та наявності показань до виклику лікаря, організовує послугу виклику лікаря додому чи в офіс. При цьому підбір медичного закладу для надання послуг застрахованій особі відноситься до компетенції лікаря-координатора страхової компанії та погоджується із застрахованою особою.
 4. Час відвідування пацієнта залежить, в першу чергу, від графіку виїзду лікаря. Графік виїзду складається до 11:00 години, після 11:00 лікар обслуговує прийняті та внесені до графіку виклики. Отже, при отриманні такого замовлення на виклик лікаря додому чи в офіс:
  • до 11.00 -  відвідування лікарем застрахованої особи відбудеться в той-же день.
  • після 11.00 - лікар має право відвідати пацієнта на наступний день. 
  • в вихідні чи святкові дні – лікар відвідує пацієнта в перший робочий день, що слідує після вихідних

Увага! Обслуговування застрахованої особи при підозрі на алкогольне сп'яніння при травмах, набутих внаслідок ДТП, побутових сутичок тощо проводиться лише при наданні на вимогу лікаря-координатора страхової компанії довідки про відсутність у крові або сечі алкоголю та продуктів його метаболізму (окрім станів, що загрожують життю застрахованої особи).

Ваше місто Київ? Так Ні